Krmilna enota NMS2001-I
Kratek opis:
Vrsta detektorja:Linearni toplotni detektor s fiksno temperaturo alarma
Delovna napetost:DC24V
Dovoljeno območje napetosti:DC 20 V–DC 28 V
Tok v stanju pripravljenosti≤60mA
Alarmni tok≤80mA
Ponastavitev alarma:Ponastavitev prekinitve povezave
Indikator stanja:
1. Stabilno napajanje: zeleni indikator utripa (frekvenca približno 1 Hz)
2. Normalno delovanje: Zeleni indikator neprekinjeno sveti.
3. Požarni alarm s fiksno temperaturo: Rdeči indikator nenehno sveti
4. Napaka: Rumena lučka nenehno sveti
Delovno okolje:
1. Temperatura: –10 °C – +50 °C
2. Relativna vlažnost ≤ 95 %, brez kondenzacije